T H E    B E S T    I S     Y E T     T O     C O M E

skaskaskaskaskaskandál

13. června 2011 v 21:23
dnešek je znamenitej a kdo říká, že ne, tak je úplně blbej, teplej, lživej a neexistující XD samý znamení, hele teď ho vystrkuje a teď a teď to je jenom nějaká páka. na gymplu prokecat tři hodiny, totálně zahlcenej diktafon, všechno sme mu řekli, všechny tajný myšlenky i divný pocity a nezbylo vůbec místo na to jít do města a nahrávat lidi, co mě jen tak míjeli, náhodný části vět... ale máme stejný pocity a je to mezi náma velký a to se počítá.


potom s knížkama pěšky zrovna v tu správnou chvíli, že stačilo jít chvíli jindy nebo taky pěšky vůbec nejít, a že jsem potkala vedoucího (já vim, že nějakej pták jste, ale nikdy nevim jakej), kterej mě poslal do kvarty :D ne, poslal mě za někym dalšim, a ve výsledku z toho vyplývá, že se pojedu ztrapnit na nějakou konferenci a budu ve sborníku nebo cože :D nójo, slečna svoč veleúspěšná, ani náhodou XD a nikdo nebude říkat princi z fešákova, co má dělat, a nepotřebuješ kyslík, to ti někdo namluvil, aby ses cítil takhle malinkej :D
a co se má stát, to se stejně stane, a když budem na správný cestě, tak nemůžem cestou potkat špatný věci, no ne?
je mi jedno, kudy půjdem, cesta stejně vede všude... budeš moje tajné nebe, budeš to, co vždycky zbude...
pořád se něco děje a pořád mě něco překvapuje a pořád mě baví :D a zase celej den v háji, na druhou stranu dvoje kalhoty, troje ramínka a sluneční brejle přesně na ksicht za 4 kila, no cože :D uííííííí. a úžasná aliení mikina za 6 pětek XD do který okamžitě a střelhbitě vlezu a už z ní nikdy nikdy nevylezu!!! rodinný trojrande a druhá vrstva a faktor únavy 5, ale jdeme huráhurá přepisovat a pak umřít u nějakýho filmu, v aliení mikině samozřejmě. A kdyby to byla příliš velká obtíž zbavit se mýho těla, až umřu, klidně ho tu nech shnít, naprosto bez obtíží. (Dobře.)
XD uííííí. dnešek se mi asi líbí. na to, že je pondělí :D tak je fakt dobrý. je znamenitý, nápaditý, zmatený a usměvavý a pak je taky duchaplný a bůhví čeho všeho je ještě plný. i když mi tam stejně asi něco ještě chybí, protože sem nejhorší :D ale sem nejhorší ráda, takže mě to nesere a koho jo, tak to je jeho problém :) a nevim, prostě někdy ty dny jsou takový...uíííííí :) a někdy jsou jiný. a trojstranný kabel a samec jack-jack, skoro tak magickej jako v jokeru s pé XD jenže napájenej vodkou a na monitoru květináče a nápis acer, ééé vy nemáte žádné pracovní místo? ne milý pane, já jsem v důchodu! a kdyby to fungovalo, tak to asi funguje ne :D a ty seš dneska ale prudká a hurá na Slovensko XD a vy celou dobu jako žijete z toho, co už znáte, tak to jsme dožili, ale mně se zdá, že na tom můžu v klidu vegetovat až do smrti, protože to stejně bude takovej hegeš, že je to docela jedno a uííííííí :D a teorie řídkých a hustých mozků rulezzz a ringding prosim podzemí XD někdy prostě zase myšlenky jsou a někdy nejsou a když nejsou, tak jsou kraviny. a někdy je obojí, chachá XD seš silná sebevědomá žena, která nepotřebuje kouřit! joey je tvůj nejlepší kámoš! každý den mu uděláš sendvič se sýrem!
a tohle je tak psychedelicky úžasný, že prd sem s tim :D autora bych tipla na LSD a srdíčka vrrrrrr :D ajlajvů, lavmítů! Důjůlavmí?! Jesjůdů :D (no já nejsem tak docela šťastnej... ale anó, jsi! XD)
Jo a to víte, že placenim člověk přichází o peníze? XD
A když budete kutálet ovečku z kopečka, nebudete dole mít beranidlo, jen poblitou ovečku. XD to by chtělo vyzkoušet XD XD vrrrrrrrrrrrrrr! XD

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bitr | 5. srpna 2011 v 10:02 | Reagovat

skandální je datum tohoto zatím posledního příspěvku...

2 cheap bridesmaid dresses | E-mail | Web | 18. ledna 2013 v 9:41 | Reagovat

Very nice post, visit again this fantastic blog
http://www.movedress.com

3 PeterKit | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 18:38 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama